Champagnefärgade skor med 4 cm inbyggd plattå och 10,5 cm hög klack. Sula samt baksida klack i guld
Innersula i skinn stämplad YSL
Yttersula stämplad Yves Saint Laurent, Riue Gauche
Made in Italy, 38
Skopåse märkt YSL medföljer.
Bruksskick.
Made in Italy, 38
Skopåse märkt YSL medföljer.
Bruksskick.