SKOR i skinn, high heels. Dam, stl 38. Yves Saint Laurent.

199853. SKOR i skinn, high heels. Dam, stl 38. Yves Saint Laurent.

Champagnefärgade skor med 4 cm inbyggd plattå och 10,5 cm hög klack. Sula samt baksida klack i guld
Innersula i skinn stämplad YSL
Yttersula stämplad Yves Saint Laurent, Riue Gauche
Made in Italy, 38
Skopåse märkt YSL medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Made in Italy, 38
Skopåse märkt YSL medföljer.

Bruksskick.

Antal besök: 2 048