TORE KURLBERG. Motiv från Skärhamn, olja på duk, signerad och daterad -76.

199852. TORE KURLBERG. Motiv från Skärhamn, olja på duk, signerad och daterad -76.

46x66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x66 cm.

Antal besök: 4 895