TORE KURLBERG. Kanna vid fönster, olja på duk, signerad och daterad 90.

199850. TORE KURLBERG. Kanna vid fönster, olja på duk, signerad och daterad 90.

40x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x30 cm.

Antal besök: 2 132