SOFFBORD, med klaffar, 1900/2000-tal.

199806. SOFFBORD, med klaffar, 1900/2000-tal.

Längd 140 total bredd inklusive klaffar ca 99, höjd ca 53 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 609