C. NIELSEN TEUR. Olja på duk, signerad.

199769. C. NIELSEN TEUR. Olja på duk, signerad.

Ca. 44x59 cm.

Färgskav på målningen längs med ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 44x59 cm.

Antal besök: 4 370