LERFAT, SKÅLAR, fatet märkt Engelholm.

199736. LERFAT, SKÅLAR, fatet märkt Engelholm.

Fat keramik, Engelholm, diameter 33 cm
Skålar, 1 par , diameter 16,5 cm.

Nagg, slitage, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, slitage, åldersslitage.

Antal besök: 1 449