STEN-ERIK BOKBLAD. Innegård med ljus. Olja på pannå. Signerad S B.

199712. STEN-ERIK BOKBLAD. Innegård med ljus. Olja på pannå. Signerad S B.

20x29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x29 cm.

Antal besök: 767