BLOMSTERBORD med insats, Nordiska Kompaniet, brickmärkt. Tidigt 1900-tal.

199514. BLOMSTERBORD med insats, Nordiska Kompaniet, brickmärkt. Tidigt 1900-tal.

Med lös insats. Längd 59,5 bredd 42,5 höjd 80,5 cm.
Märkt 20458-17 1018.

LSitage, flcäkar, blekt. Mindre fanerskador/lagningar. Färgbortfall på insats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 20458-17 1018.

Antal besök: 846