KLOCKSAMLING, Armbandsur, Fickur, 1900-tal.

199512. KLOCKSAMLING, Armbandsur, Fickur, 1900-tal.

Samling klockor, Ernest borel, Eiger 17 jewels alarm, Eiger 17 jewels incabloc, Certina automat calendar, Certina waterking 215, Alfa 17 jewls incabloc, Eiger 17 jewels incabloc, Dam certina automat, Enicar Mro, Eiger superior 17 jewels, Lemania, Gandino, Omega seamaster, 2 st Nilax, 4 st Silver fickur. M.M.

Åldersslitage, ej genomgångena.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 825