KISTA, Österlen, 1800-tal / SOFFBORD.

199511. KISTA, Österlen, 1800-tal / SOFFBORD.

Kista, ek.
110 x 59, höjd 51 cm.

Kompletterad, bruksslitage, saknar lås, nyckel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kista, ek.
110 x 59, höjd 51 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 238