BERTIL WAHLBERG. Skärgård med båtar, olja på duk, signerad.

199506. BERTIL WAHLBERG. Skärgård med båtar, olja på duk, signerad.

ca 54 x 65 cm.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 54 x 65 cm.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Antal besök: 1 883