Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
TAPPKÄRL, 2 st, mässing samt koppar, märkt J.C Larsen Stockholm samt A C Sjöström. 1800/1900-tal.
199485. TAPPKÄRL, 2 st, mässing samt koppar, märkt J.C Larsen Stockholm samt A C Sjöström. 1800/1900-tal.
Höjd ca 40 - 43 cm.
Slitage, bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 40 - 43 cm.
Slitage, bucklor.
Auktionshuset Kolonn
916