KRYDD- och SPECERIBURKAR, 7 st. Gustavsberg för NK.

199213. KRYDD- och SPECERIBURKAR, 7 st. Gustavsberg för NK.

Burkar för katrinplommon, havregryn, vitpeppar, kryddpeppar, kardemumma, ingefära samt kanel.

Krackeleringar, viss missfärgning, burken för katrinplommon med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 006