ULF SCHLYTER. Dalahästar och Igelkott, olja på plåt, signerad ULVEN.

199136. ULF SCHLYTER. Dalahästar och Igelkott, olja på plåt, signerad ULVEN.

58 X 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 X 35 cm.

Antal besök: 5 485