BOKHYLLA, engelsk stil, 1900-tal.

19912. BOKHYLLA, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 122, bredd 32, höjd 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 10 561