DIVERSE, glas- metall- och porslinsföremål. Bland annat sparbössa, mässing, Östgötabanken.1900-tal.

198997. DIVERSE, glas- metall- och porslinsföremål. Bland annat sparbössa, mässing, Östgötabanken.1900-tal.

Smörbytta, vas, sparbössa, Östgötabanken med mera.

Bruksslitage. Smörbytta saknar lock. Fatet saknar kopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689