SERVIS, 59 delar, "Mon Ami" Marianne Westman för Rörstrand.

198974. SERVIS, 59 delar, "Mon Ami" Marianne Westman för Rörstrand.

6 mattallrikar, 6 tekoppar med fat (+ 4 fat) 12 kaffekoppar med fat ( 10 fat + 2 med nagg) 12 kaffeassietter, 9 assietter, tekanna, kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, 2 sockerskålar med lock, skål, karott (lock saknas), 2 äggkoppar, 4 uppläggningsfat.

2 kaffefat med nagg/lagning samt 2 tekoppar med mindre nagg medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 700