SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

198927. SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.

Halskedja bismarck, 3 halsband (kedjor längd ca 40 - 70 cm), 1 par örhängen i form av löv, hänge, brosch, armband (längd 16 cm), 2 st ringar (storlek ca 18,5-20).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 762