FÅTÖLJER, 1 par, samt BORD, " Falcon " Sigurd Ressel, Vatnemöbler, Norge.

198905. FÅTÖLJER, 1 par, samt BORD, " Falcon " Sigurd Ressel, Vatnemöbler, Norge.

Fåtöljer 1 par, betsat trä, canvas, lösa stoppade dynor i skinn.
Bord mörktonad glasskiva, diameter 90, höjd 46 cm
Etikettmärkta.

Mindre bruksslitage mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta.

Antal besök: 1 954