KAFFESERVIS, 6 delar, sk tête à tête, troligen Österrike, senempire, 1800-tal.

198864. KAFFESERVIS, 6 delar, sk tête à tête, troligen Österrike, senempire, 1800-tal.

2 koppar med fat, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål samt bricka. Förgylld dekor.

Sockerskålens lock med lagning. Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846