SYBORD, VITRINBORD samt UPPSATS, 1800/1900-tal.

19884. SYBORD, VITRINBORD samt UPPSATS, 1800/1900-tal.

Sybord, nyckel finns, höjd 77 cm.
Vitrinbord, höjd 65 cm.
Uppsats, höjd 32 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitrinbord, höjd 65 cm.
Uppsats, höjd 32 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 266