HERMAN FOGELIN. KANNA samt FAT PÅ FOT, keramik,sign.

198835. HERMAN FOGELIN. KANNA samt FAT PÅ FOT, keramik,sign.

Blå och vitglasyr. Fat, diam 22 cm. Höjd 14 cm.

Smärre bruksslitage.

Herman Fogelin (1947–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Herman Fogelin (1947–2020)

Antal besök: 1 403