GÖSTA NORDBLAD. "kväll", olja på pannå, sign.

198813. GÖSTA NORDBLAD. "kväll", olja på pannå, sign.

Var med på minnesutställningen för de fria konsterna vid Kungl. Akademien 8 mars-2 april 1945. Nummer 103. 33x41 cm.

Mindre fläckar samt litet spikhål-.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 405