PANELDIVAN, sekelskiftet 1800/1900-tal.

198808. PANELDIVAN, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Ljust tyg med kontrasterande blommor. Längd 177, djup 80, höjd 145cm.

Bruksslitage. Mindre skador och repor på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 053