GOLVUR, 1700/1800-tal.

GOLVUR, 1700/1800-tal.
198751. GOLVUR, 1700/1800-tal.

Svängd form. Urverk i trä. Höjd ca 200 cm.

1 lod. Slitage, skador. Renoverad och kompletterad. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 821