BERNHARD NEUMAN. Olja på pannå. Stilleben med blommor och äpple. Signerad B Neuman. Daterad -61.

198680. BERNHARD NEUMAN. Olja på pannå. Stilleben med blommor och äpple. Signerad B Neuman. Daterad -61.

46x38 cm.

Ram defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Ram defekt.

Antal besök: 1 891