GÖSTA LINDQVIST. Träsnitt. Kvinna i atelje. Signerad Gösta Lindqvist. Numrerad 5/8. Daterad -52.

198677. GÖSTA LINDQVIST. Träsnitt. Kvinna i atelje. Signerad Gösta Lindqvist. Numrerad 5/8. Daterad -52.

Synliga mått 40x53 cm.

Carl Gösta Lindqvist föddes den 30 januari 1928 i Stockholm.

Veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Synliga mått 40x53 cm.

Veck.

Antal besök: 1 333