POTTSKÅP/KOMMOD, 1930-tal.

POTTSKÅP/KOMMOD, 1930-tal.
198566. POTTSKÅP/KOMMOD, 1930-tal.

I björkträ med marmorskiva samt nyare potta.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 957