PHILIPPE CONDEV. SKULPTUR i patinerad brons. Sabinas bortrövande. Signerad.

198561. PHILIPPE CONDEV. SKULPTUR i patinerad brons. Sabinas bortrövande. Signerad.

Efter Giovanni da Bologna, "Sabinskornas bortrövande"
Signerad Philippe Cordon
Höjd 60 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Philippe Cordon
Höjd 60 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 591