WILLIAM LANGLEY. "Beachy head from near Hastings". Olja på duk, signerad.

198544. WILLIAM LANGLEY. "Beachy head from near Hastings". Olja på duk, signerad.

51 x 77 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 77 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 913