198512. CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Vikingaskepp, viking. 4 st. Färgserigrafier. Signerade och daterade 1999 och 2005. EA, numrerade.
2 st skepp, bladmått: 30x21 cm, 1 st EA
1 st skepp, bladmått 21x30 cm, EA
1 st viking, bladmått 29x22 cm, numrerad 14/189
Oramade.