EKSTOLAR, 4 st, 1930-tal, Malmqvists Möbelfabrik.

198459. EKSTOLAR, 4 st, 1930-tal, Malmqvists Möbelfabrik.

Stolar av "Äpplettyp" med dekor i form av kärve. Klädsel i textil.

Textilklädsel med bruksslitage. Trästomme med repor. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 593