TRÄDGÅRDSGRUPP, vitmålad smide/metall med onyx/betong-skiva.

198357. TRÄDGÅRDSGRUPP, vitmålad smide/metall med onyx/betong-skiva.

4 karmstolar samt bord, inköpta i Argentina på 1960-talet, skiva som tillhört mindre bord medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 230