SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

198316. SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.

Stomme i koppar. Grön glaskupa. Höjd ca. 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 472