SVEN MARKELIUS. ORKESTERSTOLAR, 8 st.

1982942. SVEN MARKELIUS. ORKESTERSTOLAR, 8 st.

Lackad björk och björkplywood. Stapelbara. Sitthöjd ca 47 cm.

Bruksslitage, märken, repor, torrsprickor/sprickor/lagningar.

Sven Markelius (1889–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sven Markelius (1889–1972)

Antal besök: 5 261