OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. FIGURIN i trä. 2 st. Man och kvinna. 1900-tal.

198248. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. FIGURIN i trä. 2 st. Man och kvinna. 1900-tal.

Bemålade träfiguriner i form av kvinna och man i allmogestil
Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 904