RELIEF i trä. Orientalisk. 1900-tal.

198246. RELIEF i trä. Orientalisk. 1900-tal.

Trärelief av lövträd i form av blommor och påfågel
25x17 cm.

Bruksskick med hörn med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x17 cm.

Antal besök: 924