SAMLARTALLRIKAR, 22 st Svenska kungapar.

198183. SAMLARTALLRIKAR, 22 st Svenska kungapar.

22 st tallrikar med kungapar. Nordiska Samlarförbundet Serie A. Numrerade 1-22. Med upphängning på baksidan. Barratts Staffordshire England. Diameter 25 cm.
4 st tallrikar IOGT 100år. Diameter 21 cm.

Mindre nagg från upphängningen. Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 540