22 st tallrikar med kungapar. Nordiska Samlarförbundet Serie A. Numrerade 1-22. Med upphängning på baksidan. Barratts Staffordshire England. Diameter 25 cm.
4 st tallrikar IOGT 100år. Diameter 21 cm.
Mindre nagg från upphängningen. Smärre åldersslitage.