Soffa, 3-sits, klädd i mönstrad, grön chintz. 1900/2000-talet.

19815. Soffa, 3-sits, klädd i mönstrad, grön chintz. 1900/2000-talet.

Längd 190 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 190 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 272