MALIN LANDEHAG. olja på duk, signerad.

198108. MALIN LANDEHAG. olja på duk, signerad.

Storlek 60 x 50 cm
Återhållningen går oavkortat till Rotarys internationella projekt.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 60 x 50 cm

Smärre krackeleringar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 074