RIA ROES. färglitografi, numrerad 2/100, daterad 2001.

198105. RIA ROES. färglitografi, numrerad 2/100, daterad 2001.

Storlek 48 x 36 cm
Återhållningen går oavkortat till Rotarys internationella projekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 48 x 36 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 733