STOL "Camilla" John kandell, Källemo AB, Värnamo. 1900-talets första del.

198104. STOL "Camilla" John kandell, Källemo AB, Värnamo. 1900-talets första del.

Svart, märkt K. Höjd 82 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart, märkt K. Höjd 82 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 920