LÄKARSKÅP, Baisch, Tyskland, 1950-tal.

198102. LÄKARSKÅP, Baisch, Tyskland, 1950-tal.

Vit och svart plåt. Nio lådor med glasskiva och löst redskapsställ. Skåp med glashylla.

Höjd: 105 cm
Bredd: 40 cm
Längd 80 cm.

Bruksslitage, en pigg till hyllupphängningen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 105 cm
Bredd: 40 cm
Längd 80 cm.

Antal besök: 1 232