FIGURIN, keramik, Thomas Hellström, Nittsjö, 1900-tal.

198100. FIGURIN, keramik, Thomas Hellström, Nittsjö, 1900-tal.

Höjd 35 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 407