Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ROBERTO CORTAZAR. "Estudio para un desendimiento" Olja på duk, signerad och daterad 1989.
198080. ROBERTO CORTAZAR. "Estudio para un desendimiento" Olja på duk, signerad och daterad 1989.
200 x 150 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
200 x 150 cm.
Smärre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 400