BIJOUTERIER, 14 delar,broscher, pärlcollier, sterlingsilver.

198064. BIJOUTERIER, 14 delar,broscher, pärlcollier, sterlingsilver.

2 st pärlcollier, varav ena med dubbla rader
2 st ringar, ena guldpläterad
1 st brosch, sterlingsilver
1 st collier med sten
5 st broscher
2 st halsband
1 st damur.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st ringar, ena guldpläterad
1 st brosch, sterlingsilver
1 st collier med sten
5 st broscher
2 st halsband
1 st damur.

Bruksslitage, skador.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 777