LEKSAKER, 5 delar, 1900-talets mitt samt BARNSKOR, omkring 1900.

198034. LEKSAKER, 5 delar, 1900-talets mitt samt BARNSKOR, omkring 1900.

4 nallebjörnar. Docka, märkt med sköldpadda.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 549