SAMEKNIV, renhorn och läder.

SAMEKNIV, renhorn och läder.
197986. SAMEKNIV, renhorn och läder.

Fodral med á jour samt figurscener med renar. Längd 41cm.

Bruksslitage. Skaft samt slida med mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 466