JAROSLAW CHUDY. Olja på duk, vinterlandskap med gärdesgård, räv och fasan. Signerad J.Chudy.

197979. JAROSLAW CHUDY. Olja på duk, vinterlandskap med gärdesgård, räv och fasan. Signerad J.Chudy.

Bildyta 72 x 59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 72 x 59 cm.

Antal besök: 2 902