STAFFAN HALLSTRÖM. färglitografi, sign o numr 250/250 Daterad 1971.

197906. STAFFAN HALLSTRÖM. färglitografi, sign o numr 250/250 Daterad 1971.

Komposition. 50x38.

Ej examinerad ur ram.

Staffan Hallström (1914–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 50x38.

Ej examinerad ur ram.

Staffan Hallström (1914–1976)

Antal besök: 1 144